پیام آقای مهندس علی گلزاری(مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت مهندسی نرم‌افزار شقایق) برای سال 1400
 

«سنگ‌بنایِ نوآوری، تغییراست و تغییر، ابتدا باید درون ِ

انسان ایجاد شود تا در محیط بیرونی نیز اتفاق بیفتد»

سال 1399 خورشیدی، سالی چالش‌برانگیز برای مردم جهان و به تبع آن ملت ایران بود. ضرورت و لزومِ تغییر در ابعاد گوناگونِ حیات انسانی، به رشد شتابنده‌ی تحول دیجیتال در صنعت بانکداری، فین‌تک‌ها و کسب و کارها منجر شد. در این مسیر دشوار، شرکت مهندسی نرم‌افزار شقایق نیز به‌عنوان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه‌ی بانک ملت و گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا، نیاز جامعه به تغییر را راهبردی برای فعالیت‌ها، طرح‌ها و محصولات آینده  و راهکاری برای بهبود و بازطراحی محصولات و خدمات خود قرار داد و توانست چالش‌ها را به فرصت‌هایی برای توسعه‌ و خوشنامیِ بِرند خود تبدیل کند.

ما در مجموعه‌ شرکت مهندسی نرم‌ افزار شقایق، مانند سال‌های گذشته تلاش کردیم «سند تحول بانک ملت در افق1400» را به‌عنوان چراغ راه خود قرار دهیم تا قدم‌هایی هدفمند و موثر برداریم. بنابراین توانستیم به پشتوانه سرمایه‌های انسانی خلاق و نوآور، آموزش‌ و گسترش فرهنگ دیجیتال در سطوح مختلف شرکت، توسعه زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و امنیت اطلاعات، وسعت بخشیدن به گستره محصولات و خدمات خود با رویکرد مشتری‌مداری، طراحی و توسعه‌ سیستم داده‌کاوی، موفقیت‌های قابل‌توجهی در جذب مشتریان جدید و افزایش وفاداری مشتریان همیشگی خود کسب نماییم.

توسعه‌ی ابرپروژه‌ اَپلیکیشن «جم»، توسعه سوپرمارکت بانکی جامع بانکداری برای مشتریان شرکتی، امضای تفاهم‌نامه با بزرگترین اپراتور تلفن همراه کشور«همراه اول»، راه‌اندازیِ«نسل چهارم از طرح امتیازی باشگاه مشتریان بانک ملت» با هدف افزایش جذابیت و تنوع‌بخشی به پاداش‌های قابل ارایه به اعضای باشگاه، اجرای فاز پنجم توسعه کیفی سامانه مدیریت حساب‌های بانکی(محب)با بهره‌گیری از تکنولوژی میکرو سرویس، از جمله دستاوردها و موفقیت‌های شرکت مهندسی نرم‌افزار شقایق در سال 99 است.

ما باور داریم که در سال 1400 نیز در پرتو نگاهی مثبت و امیدبخش، با ایمانی راسخ و با همراهیِ تمامی همکارانِ عزیز و گرانقدر در شرکت مهندسی‌نرم‌افزار شقایق، می‌توانیم با شعار«تفکر متمایز،تجربه‌ای به‌یادماندنی» به موفقیت‌ها و دستاوردهای ارزشمندی نائل شویم.

                                                                                                                                                                           علی گلزاری

به اشتراک بگذارید