نمایشگاه الکامپ 98 و دستاوردهای شقایق
شرکت مهندسی نرم افزار شقایق که امسال با سناریویی جهت معرفی و ارائه خدمات به مدعوین عمومی و اختصاصی خود در نمایشگاه بین المللی الکامپ 1398 حضور یافته بود، از موفقیت خود در دستیابی به اهداف مد نظر مدیران ارشد خود خبر داد.

گفته می شود طبق آمار و ارقام جمع آوری شده، در این نمایشگاه :

  • بیش از 50 نشست با صاحبان کسب و کار اعم از ایرانسل، کمیته امداد امام خمینی، مخابرات، سازمان فاوا شهرداری تهران، سازمان هلال احمر ایران، ایران خودرو، سپ، انجمن رباتیک ایران، سایپا و… در باب همکاری در حوزه ارائه زیرساخت باشگاه وفاداری، ارائه زیرساخت سازمانی و شبکه شرکای تجاری برگزار گردید.
  • قریب به 1000 نفر در باشگاه الکامپ عمومی عضو شدند که طبق بررسی صورت گرفته، 25 درصد این افراد از قبل در باشگاه مشتریان بانک ملت عضویت داشته‌اند. عضویت سایر نفرات نیز به کمک اطلاعات دریافت شده از ایشان، در باشگاه مشتریان بانک ملت ایجاد خواهد شد.
  • میزان علاقه‌مندی مخاطبین و بازدید کنندگان به استفاده از خدمات شرکای تپ سی، اسنپ فود، دیجی کالا و فیلیمو، بیشتر از سایر شرکای تجاری بود.
  • 68 نفر از مدیران هلدینگ وبانک ملت، در سطوح مختلف امتیازی باشگاه مشتریان نمایشگاه الکامپ عضو گردیده و برای بهره‌مندی از خدمات و محصولات شبکه شرکای تجاری ملت، وچر کد تخفیفی و یا اعتباری دریافت نمودند.

شرکت شقایق در نمایشگاه الکامپ امسال، به معرفی و ارائه زیر ساخت خرید اعتباری و شارژ لایه اعتبار کارت‌های شتابی پرداخت، که امکان خرید اعتباری از شبکه شرکای تجاری را فراهم می نماید. در کنار این فعالیت ها به برندینگ شرکای تجاری با قرار دادن لوگوی آنها در کنار لوگوی شرکت مهندسی نرم افزار شقایق توجه شد. همچنین در کمپین مشترکی که با شبکه شرکای تجاری ملت طراحی شده بود، محصولات و خدمات شرکاء به بازدیدکنندگان معرفی و در قالب طرح‌های تخفیفی و اعتباری در اختیار ایشان قرار گرفت.

به اشتراک بگذارید