طرح جدید امتیازی باشگاه مشتریان بانک ملت
 

طرح جدید امتیازی «باشگاه مشتریان بانک ملت» با عنوان «طرح امتیاری4» با پشتیبانی شرکت مهندسی نرم‌افزار شقایق در تیرماه جاری رونمایی شد.

«باشگاه مشتریان بانک ملت» از سال 89 فعالیت خود را با راهبری مجموعه‌‌ی «بانک ملت» و با پشتیبانی شرکت مهندسی نرم‌افزار شقایق و با هدف توسعه‌‌ی خدمات غیرحضوری، ایجاد ارتباطی دو سویه با مشتریان و جلب رضایت آنها از طریق خلق تجربه‌ای متمایز برای مشتریان آغاز کرد. طی این سال‌ها باشگاه مشتریان بانک ملت با ایجاد و اجرای طرح‌های متعدد و متنوع در افزایش تعداد و سطح رضایت‌مندی مشتریان تأثیر قابل‌توجهی داشته است. از جمله طرح‌های باشگاه مشتریان بانک ملت می‌توان به رونمایی از طرح امتیازی 3 در سال 95، طرح تشویقی کارشامال، جشنواره 9 تا 99، حضور در نمایشگاه‌های تلکام و بانک، بورس و بیمه اشاره نمود.

در ادامه‌ی این روند توسعه‌ای، در تیرماه جاری نیز باشگاه مشتریان بانک ملت، نسل چهارم از طرح امتیازی خود را با هدف افزایش جذابیت و تنوع‌بخشی به پاداش‌های قابل ارائه به اعضای باشگاه و با اعمال تغییراتی در سیستم امتیازی رونمایی کرد. این طرح شامل انواع لیگ و رتبه‌بندی آنها، کسب کارشا، برگزاری قرعه‌کشی و اهدای جایزه است.

 

به اشتراک بگذارید