شاپ کارت ملت

 

شاپ کارت نوعی کارت اعتباری است که مشتریان (دارندگان کارت) می‌توانند با مراجعه به مراکز ارائه کالا و خدمات عضو ملت شاپ (شبکه اعتباری پرداخت ملت) نسبت به خرید کالا یا خدمات مورد نظر اقدام نمایند.

شاپ کارت دارای شرایط عمومی یک کارت اعتباری بانکی است که شرایط ویژه دیگری همچون استفاده از فرصت‌های خوب خرید، دستیابی به گزینه‌های متنوع خرید و پرداخت وجه خرید در آینده را دارد.

دارندگان شاپ کارت جهت بهره برداری از مزایای شاپ کارت و استفاده از این محصول می‌بایست به فهرست شرکای تجاری و پذیرندگان حاضر در شبکه ملت شاپ که سرویس دهنده به دارندگان شاپ کارت می‌باشند مراجعه و نسبت به خرید خود اقدام نمایند. ملت شاپ شبکه‌ای از پذیرندگان بانک ملت می‌باشد که طی قراردادی با بانک ملت متعهد به ارائه سرویس و خدمات به دارندگان شاپ کارت شده اند. در این شبکه تلاش بر جذب شرکایی از پذیرندگان گردیده که نسبت به ارائه محصولات و سرویس مطلوب به مشتریان پیشرو بوده و توانمندی لازم برای حضور در شبکه را داشته باشند.

در جذب شرکای تجاری شبکه ملت شاپ به منظور افزایش نقاط دسترسی دارندگان شاپ کارت مجموعه متنوعی از فروشندگان برتر اصناف، خدمات آموزشی، خدمات درمانی، خدمات گردشگری، آرایشی و بهداشتی، پوشاک، تالار و خدمات مجلس، مصالح ساختمانی، دکوراسیون و مبلمان، دوچرخه و موتور سیکلت، دیجیتال، ساعت، فرش و گلیم، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و هایپرمارکت‌ها، خودرو و قطعات خودرو، کیف و کفش، لوازم خانگی، مواد غذایی، ورزشی و سرگرمی و …. انتخاب شده است.

شرکای تجاری که برای حضور در ملت شاپ علاقه مند باشند از مزایایی چون افزایش فروش و رونق کسب و کار، ایجاد امنیت در بازار معاملات خرد و جایگزینی کارت اعتباری به جای برگ چک در معاملات بهره مند خواهند شد.

شرکت مهندسی نرم افزار شقایق با توجه به تجربیات و توانمندی‌های خود در جذب و توسعه شبکه حرفه ای شرکای تجاری شاپ کارت اقدام نمود و هم اکنون تعدادی از این شرکای تجاری در حال ارائه سرویس به مشتریان و دارندگان شاپ کارت در ملت شاپ می باشند.

دارندگان شاپ کارت برای دسترسی به اطلاعات پذیرندگان ملت شاپ می‌توانند به سامانه www.mellatshop.bankmellat.ir مراجعه نمایند. ضمناً پذیرندگانی که تمایلبه پیوستن به این شبکه شرکای تجاری (ملت شاپ) را دارند می‌توانند درخواست کتبی خود را به آدرسshopcard@shsoftco.comارسال فرمایند.