حضور باشگاه مشتریان بانک ملت در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه
 

همزمان با برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه، باشگاه مشتریان بانک ملت از هجدهم تا بیست و یکم خردادماه ۱۴۰۰ در غرفه‌ی بانک ملت، حضور یافت تا پاسخگوی سوالات مشتریان و بازدیدکنندگان باشد.

در روزهای برگزاری این نمایشگاه از فعالیت‌ها و برنامه‌های باشگاه مشتریان بانک ملت و شرکت مهندسی نرم‌افزار شقایق بعنوان مجریِ باشگاه، می‌توان به راهنمایی مراجعین و پاسخگویی به سوالات مشتریان در حوزه‌ی خدمات مالی و بانکی، ثبت‌نام بازدیدکنندگان علاقمند به عضویت در باشگاه، ارایه‌ی اطلاعات جدید و روزآمد در خصوص برنامه‌های آتی باشگاه مشتریان و طرح‌ امتیازی 4 و اهدای هدیه به بازدیدکنندگان اشاره کرد.

همچنین از دیگر برنامه‌های باشگاه مشتریان بانک ملت برای سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه، اجرای مراسم قرعه‌کشی، میان اعضای جدید باشگاه که در روزهای برگزاری نمایشگاه با مراجعه به غرفه، اقدام به ثبت‌نام و عضویت در باشگاه مشتریان بانک ملت نمودند، بود. پس از مراسم قرعه‌کشی نیز به برندگان، کارت هدیه‌ای به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

لازم به ذکر است روز چهارشنبه 19 خردادماه، آقای دکتر علیرضا بیجار قائم مقام مدیر عامل شرکت مهندسی نرم‌افزار شقایق، همراه با مشاوران و معاونان شرکت مهندسی نرم‌افزار شقایق در نمایشگاه حضور یافتند و از فعالیت‌ها، دست‌آوردها و خدمات مالی و بانکی شرکت‌ها و سازمان‌های حاضر در نمایشگاه بازدید کردند. همچنین در این بازدید، ‌مذاکراتی نیز با برخی از فعالان و متخصصان صنعت مالی و بانکی جهت انجام توافقات آتی فی‌مابین صورت گرفت.

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه از ۱۸ تا ۲۱‌ام خردادماه ۱۴۰۰ در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

به اشتراک بگذارید