برترین 25 شرکت نوپا در سال 2020 در استفاده از یادگیری ماشین
 

آقای Louis Columbus در این یادداشت لیستی از 25 شرکت برتر که در محصول یا خدمت ارائه‌شده از فن‌آوری یادگیری ماشین بهره گرفته‌اند را در اختیار مخاطبین قرار می‌دهد. نویسنده با اشاره به این که در حال‌حاضر 9216 استارت آپ در حال استفاده از این فن‌آوری برای ارائه‌ی محصول خود هستند و این که در سال 2019 مجموعه‌ی این شرکت‌ها بالغ بر 16.5 میلیارد دلار سرمایه جذب کرده‌اند اهمیت این بخش از صنعت هوش مصنوعی را به ما گوشزد می‌نماید.

ما در این برداشت مختصر از این یادداشت، به ذکر چند نمونه از این استارت‌آپ‌ها بسنده می‌کنیم.

  • شرکت Eightfold.ai تلاش می‌کند بهترین شغل مناسب را برای هر فرد انتخاب نماید. در جریان همه‌گیری اخیر این شرکت موفق شد تعداد زیادی «مبادله‌ی نیرو» بین کسب و کارهای مختلف انجام دهد تا از میزان بیکاری افراد بکاهد.
  • شرکت Zest.ai به موسسات مالی کمک می‌کند مشتریان خود را اعتبارسنجی کنند تا مبلغ وام و ریسک اعطای آن برای مشتریان مختلف به صورت بهینه محاسبه شود.
  • شرکت Tex.ai با استفاده از یادگیری ماشین از متون تحویل داده شده به آن با دقت بسیار بالا دانش و بینش قابل استخراج از متن را به دست می‌آورد تا تحلیلی بلادرنگ از نوشته‌ها در اختیار مدیران قرار دهد.

 

 

منبع:

https://www.forbes.com/sites/louiscolumbus/2020/04/26/top-25-machine-learning-startups-to-watch-in-2020/?ss=cloud#64984abf1f52

 

 

به اشتراک بگذارید