بازدید معاون اداره کل دفتر مدیریت و روابط عمومی بانک ملت از مرکز ارتباط ملت
 

چهارشنبه دوم تیرماه 1400 آقای مهندس وحید عبادیان معاون ارتباط سازمانی اداره کل دفتر مدیریت و روابط عمومی بانک ملت همراه با جمعی از مسئولان آن اداره کل از مرکز 24 ساعته ارتباط ملت بازدید کردند.

در این بازدید آقای مهندس عبادیان و هیات همراه ایشان از نزدیک در جریان فعالیت‌ها و فرایندهای کاری مرکز ارتباط ملت به عنوان یکی از مهم‌ترین نقاط ارتباطی مهم بانک ملت با مخاطبین و مشتریان قرار گرفتند و از زحمات و تلاش‌های همکاران این مرکز قدردانی بعمل آوردند.

لازم به ذکر است در جریان این بازدید، آقای مهندس فرامن صفری، عضو هیات مدیره شرکت مهندسی نرم‌افزار شقایق، لوح تبریک شرکت مهندسی نرم‌افزار شقایق را به مناسبت انتصاب شایسته آقای مهندس عبادیان به سمت معاون ارتباط سازمانی اداره کل دفتر مدیریت و روابط عمومی بانک ملت به ایشان تقدیم کردند.

گفتنی است مرکز ارتباط ملت که با پشتیبانی شرکت مهندسی نرم‌افزار شقایق فعالیت می‌نماید یکی از نقاط استراتژیک تماس مشتریان بانک ملت با بخش‌های مختلف بانک محسوب می‌شود. این مرکز، به عنوان یکی از ورودی‌های اصلی سازمان در نیازسنجی، ایده‌پردازی و خلق محصول به صورت 24 ساعته خدماتی چون اطلاع‌رسانی، راهنمایی و دریافت شکایات و پاسخگویی به مشتریان را به عهده دارد.

به اشتراک بگذارید