بازدید از شرکت‌های خبره‌پرداز پارس و راهکار سرزمین هوشمند
 

روز یکشنبه 12بهمن‌ماه جاری، معاون فن‌آوری اطلاعات بانک ملت، مدیرعامل گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا همراه با مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت مهندسی نرم‌افزار شقایق، از شرکت‌های خبره‌پرداز پارس و راهکار سرزمین هوشمند بازدید نمودند.

در این بازدید آقایان دکتر محمود رشیدی(معاون فن‌آوری بانک ملت)، دکتر علی حیکم جوادی(مدیرعامل گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا)، مهندس علی گلزاری(مدیرعامل و عضو هیات مدیره شرکت مهندسی نرم‌افزار شقایق)، اعضای هیات مدیره و مشاوران شرکت مهندسی نر‌م‌افزار شقایق و جمعی از فعالان و متخصصان حوزه‌ی فن‌آوری اطلاعات و صنعت بانکداری حضور داشتند و از نزدیک در جریان دست‌آوردها، فرایندهای کاری و فعالیت‌های این دو شرکت قرار گرفتند و با همکاران دو شرکت خبره‌پرداز پارس و راهکار سرزمین هوشمند آشنا شده و به تعامل با آنها پرداختند.

در این دیدار، گزارشی از نحوه فعالیت و محصولات این دو شرکت ارایه و بر لزوم تقویت همکاری‌های فی‌مابین تاکید شد.

دو شرکت خبره پرداز پارس و راهکار سرزمین هوشمند از فعالین حوزه فن‌آوری اطلاعات کشور و جزو شرکای فنی و کسب و کاری گروه فن‌آوران هوشمند بهسازان فردا  و بالاخص شرکت مهندسی نرم‌افزار شقایق هستند.

بدیهی است شرکت مهندسی نرم افزار شقایق می‌تواند از طریق تعامل با شرکای فنی و کسب و کاری خود ظرفیت و افق جدیدی را در محصولات بانکی و غیربانکی ارایه و با ظرفیت‌های نوین، بانک ملت را در ایجاد نوآوری‌های روزآمد یاری نماید.

 

عکس با همکاران شرکت خبره‌پرداز

 

 

 

به اشتراک بگذارید